fbpx

RAJD ANDRZEJKOWY 2019

Koleżanki i Koledzy,

Jak już informowałem Rajd Andrzejkowy Koła NISSAN AW będzie w sobotę 23 listopada.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 w Auto Salonie POLODY – Poznań ul. Tymienieckiego 38 (róg ul. Mieszka I). Startujemy pół godziny później do Pobiedzisk, gdzie w Restauracji Alexandra będzie posiłek i zakończenie Rajdu. Szczegóły są w regulaminie, który wysyłam z kartą zgłoszenia (poniżej pliki do pobrania). Można już ją przysyłać po opłaceniu wpisowego, ale najpóźniej 17 listopada.

Z nissanowym pozdrowieniem

Andrzej Górczyński

przewodniczący Koła NISSAN AW

tel 502 566 720

Regulamin Andrzejki 2019

Karta zgloszenia Rajd Andrzejkowy 2019

 

ZAPROSZENIE DO KOŁA NISSAN–MITSUBISHI AW

Szanowni Państwo,

Firma POLODY ponad dwudzieścia lat związana jest z Automobilklubem Wielkopolski, który zrzesza Delegatury i Koła związane z motoryzacją. Jednym z nich jest Koło NISSAN-MITSUBISHI, którego członkowie uczestniczą w organizowanych przez zarząd Koła rajdach turystyczno-sportowych oraz wycieczkach. Ich celem jest propagowanie marek NISSAN i MITSUBISHI oraz sportu motorowego w połączeniu z poznawaniem regionu Wielkopolski. Rajdowe spotkania to imprezy rodzinne, przyjacielskie i koleżeńskie. Uczestniczą w nich rodziny łącznie z dziećmi, młodzieżą oraz osoby dorosłe. Wszyscy – niezależnie od wieku – bawią się wyśmienicie. Na trasie rajdu odpowiadamy na pytania, wykonujemy próby sprawnościowe oraz inne zadania. Na mecie oczekuje posiłek, nagrody za wykonane zadania oraz świetna zabawa w miłej atmosferze.

Członkowie Koła realizują swoje pasje w imprezach organizowanych przez Automobilklub Wielkopolski np. rajdach okolicznościowych czy szkoleniach na Torze „Poznań”. Mają ulgi w usługach naszego serwisu i zakupie części zamiennych do posiadanego samochodu. Spotkanie miłośników dwóch wspaniałych marek japońskich samochodów NISSAN i MITSUBISHI pozwala na szersze poznanie pojazdów obu marek oraz przyczynia się do sportowej rywalizacji pomiędzy nimi.

Chętnych do naszego klubu prosimy o wypełnienie deklaracji Automobilklubu Wielkopolski i dostarczenie jej do naszego salonu w Poznaniu ul. Tymienieckiego 38 (przy Ks. Mieszka I).