fbpx

Program #elektromobilności w salonach Nissan Polody

  1. NISSAN LEAF

100% ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD NR 1 W POLSCE!
PRZESIĄDŹ SIĘ NA BARDZIEJ INTELIGENTNĄ JAZDĘ!

Nissan Leaf jest wyposażony w najlepsze technologie wspierające inteligentną jazdę, w tym e-Pedal i ProPILOT, które zwiększają radość z dynamicznej jazdy. W pełni elektryczny Nissan Leaf jest doskonałym przykładem wykorzystania pakietu Nissan Intelligent Mobility.
Oprócz bezemisyjnej jazdy nasze rozwiązania zapewniają większą świadomość sytuacji na drodze i wsparcie, kiedy go najbardziej potrzebujesz. Dzięki technologiom Nissan Intelligent Mobility jazda jest bardziej naturalna i wygodna, począwszy od znalezienia drogi do celu po wybór ulubionej playlisty. Wszystko, abyś mógł bardziej skupić się na bezpieczeństwie i przyjemności podróży. Poczuj przyszłość, już teraz.

2. NISSAN e-NV200 Van i Evalia

NISSAN E-NV200 TWOJA PROEKOLOGICZNA WIZYTÓWKA!

Nowa bateria 40 kWh i większy zasięg to atuty, dzięki którym Nissan e-NV200 jest idealnym rozwiązaniem dla wyzwań stawianych przez miasto. A ponieważ samochód nie emituje żadnych spalin, ograniczenia wjazdu do centrów miast i prawodawstwo dotyczące zanieczyszczeń nigdy nie stanie Ci na drodze. I wreszcie, niższe koszty eksploatacyjne sprawiają, że w 100% elektryczny Nissan e-NV200 VAN to najlepsza opcja dla Twojej firmy.
Kiedy przesiądziesz się na elektrycznego vana, znacząco ograniczysz koszty prowadzenia firmy. Rozpocznij dzień na pełnym akumulatorze i pokonaj nawet 301 km w warunkach miejskich. Co więcej, będzie Cię to kosztować mniej niż w przypadku vana na benzynę lub olej napędowy. A brak konieczności dostrajania silnika i zmian oleju to kolejne oszczędności pieniędzy i czasu.

3. Specjalne warunki zakupu Nissana LEAF.
RABATY DO 47 948 ZŁ!

RABATY DO 47 948 ZŁ!

4 kroki do nowego NISSANA

Krok 1 – wybierz model Nissana
Krok 2 – wybierz formę finansowania, akcesoria, ubezpieczenie, inne
Krok 3 – podpisz umowę – zamówienie
Krok 4 – odbierz swojego nowego Nissana

>>SKONTAKTUJ SIĘ ZE SWOIM SALONEM<<