fbpx

Prezentacja elektrycznego crossovera – Nissan Ariya

Początek nowej ery. Stworzony, aby uwolnić drzemiącą moc. W Tobie. We mnie. W nas wszystkich. Przekracza granice możliwości, autonomii i stylu.


W naszym salonie w Przeźmierowie pojawił się długo wyczekiwany model, w pełni elektryczny #NISSAN #ARIYA. Dziś mogą Państwo podziwiać go w naszym salonie, a w przyszłym roku 2022 pojawi się w sprzedaży.

Skok w przyszłość

Odkrywaj świat samochodów elektrycznych. Zasięg do 500 km daje poczucie wolności. Możesz wybrać baterię o pojemności 63 kWh i 87 kWh oraz wersję z napędem na dwa lub wszystkie koła z zasięgiem, jakiego potrzebujesz. Spieszysz się? Szybkie ładowanie w ok. 30 minut umożliwia przejechanie do 300 km.


Futurystczny design

Wnętrze Nissana ARIYA to olśniewający wyraz nowej wizji naszych projektantów. Jedna linia horyzontu zastępuje skomplikowane kontury. Nowe, cienkie inteligentne reflektory LED oświetlą drogę w nocy i podkreślają dynamiczny charakter nadwozia. W środku samochodu płaska podłoga potęguje wrażenie przestrzeni, w której każdy pasażer znajdzie dla siebie wygodne miejsce.

>> WIĘCEJ NA TEMAT NISSAN ARIYA <<