fbpx
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
NOWY NISSAN JUKE 2020

NOWY NISSAN JUKE 2020

TRENDSETER Z NATURY

W pierwszym wcieleniu Nissan Juke przełamał schematy swym wyjątkowym stylem. Teraz, nowy Nissan Juke kolejny raz redefiniuje powszechne opinie na temat kompaktowych SUV-ów.

REWOLUCYJNE COUPÉ

Wyraziste linie, spektakularne światła, intrygujące akcenty, 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich i charakterystyczny pływający dach. Wrażenie robi też elegancka aerodynamika, która zapewnia cichą i ekonomiczną jazdę. Jeśli lubisz przyciągać spojrzenia, awangardowy design nowego Nissana Juke wyróżni Cię na drodze.

TWOJA PRYWATNA PRZYSTAŃ

Rewolucyjny design nowego Nissana Juke tworzy wnętrze przypominające kokpit samolotu. Deska rozdzielcza przypominająca kształtem skrzydło i „pływające” wyświetlacze nowego Nissana Juke sprawią, że znajdziesz się w samym centrum ekscytującej przygody. Zaawansowana technologia jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Zagłówki stają się Twoją prywatną sceną muzyczną. Sportowe fotele obejmują całe ciało i utrzymują Cię w komfortowej pozycji. A do tego, Twój samochód jest przestronny, zwiewny i doskonale widoczny.

SPORTOWE FOTELE Z ZAGŁÓWKAMI BOSE® PERSONAL® PLUS

Zanurz się w dźwięku, o jakim zawsze marzyłeś. Głośniki UltraNearField zamontowane w zagłówku kierowcy i pasażera to rewolucyjne rozwiązanie, które otoczy Cię niesamowitym dźwiękiem. Sportowe fotele są tak wygodne, że możesz nigdy nie chcieć wysiadać ze swojego nowego Nissana JUKE.

OBEJRZYJ FILM Z NISSANEM JUKE

Umów się na jazdę próbną – JAZDA PRÓBNA