fbpx

NISSAN POLODY 5–5–5

5 LAT ROZSZERZONEJ GWARANCJI*:

  • Obowiązuje przez dodatkowy czas, przebieg lub w obu tych przypadkach.
  • Zapewnia spokój Tobie i każdemu kolejnemu właścicielowi pojazdu, jeżeli nabywcą jest osoba prywatna
  • Daje pewność stosowania najwyższej jakości części, montowanych przez wykwalifikowanych mechaników Nissana
  • Obejmuje uzupełniającą pomoc drogową Nissana w krajach wymienionych w Regulaminie na czas trwania polisy w zasięgu ogólnoeuropejskim – 24 godziny na dobę 365 dni w roku

5 LAT UMOWY SERWISOWEJ**:

  • Daje pewność kosztów – od początku wiesz, ile będzie kosztował przegląd, niezależnie od inflacji
  • Zawiera wszystkie planowe czynności zalecane przez Nissana określone przez książkę serwisową
  • Podnosi wartość samochodu przy odsprzedaży pojazdu, a jego nowy właściciel może nadal korzystać z pakietu przeglądów do czasu wygaśnięcia umowy

OFERTA KREDYTOWA NA 5 LAT:

  • Pozwala Ci cieszyć się nowym Nissanem bez wpłaty własnej, a na koniec umowy wybrać jedną z 3 dostępnych opcji!
  • Zaledwie parę złotych więcej wystarczy, żeby uzyskać większą moc lub wyższy poziom wyposażenia.
  • W Nissan Select możesz mieć nowego Nissana już od 721 zł/mies. (RRSO 7,30%).

Nissan Select – tak prosto jeszcze nie było!


PRZEJDŹ DO FORMULARZA, ŻEBY OTRZYMAĆ NASZĄ OFERTĘ


*Rozszerzona Gwarancja Nissana jest produktem ubezpieczeniowym, oferowanym przez Nissan International Insurance Ltd. Oferowane dodatkowe 2 lata rozszerzonej gwarancji jest ważne dla limitu 100.000 km dla umów zawartych przez klientów indywidualnych (Oprócz 3-letniej gwarancji producenta, oferowany produkt rozszerzonej gwarancji obejmuje dodatkowe 2 lata lub łączny przebieg 100.000 km w okresie 5 lat, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Informacja nie jest kompletna. Produkt jest zgodny z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy skontaktować się z autoryzowanym dealerem Nissana.

**W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji  odnośnie umowy serwisowej prosimy zapoznać się z broszurą informacyjną oraz Ogólnymi Warunkami Umownymi dostępnymi u Autoryzowanych Dealerów i Serwisów Nissan.

RRSO dla Kredytu Nissan Select wynosi 7,30% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 86 930 zł, okres 61 miesięcy, wpłata własna 18 255,30 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 3,99%, finansowane: opłata przygotowawcza: 2 746,99 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 5 228,07 zł. Miesięczna rata kredytowa 807,98 zł.  Ostatnia rata 39 987,80 zł. Całkowita kwota kredytu: 68 674,70 zł. Całkowita kwota do zapłaty:  88 466,58 zł. Stan na dzień 04.01.2021r.
Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.
Niniejsze dane służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. RCI Banque S.A. jest instytucją kredytową utworzoną za zezwoleniem właściwych władz nadzorczych Republiki Francuskiej i mającą swoją siedzibę we Francji. Działalność RCI Banque S.A. na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prowadzona jest przez oddział instytucji kredytowej i jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego w zakresie przewidzianym przez Prawo Bankowe (zgodnie z art.141c ust. 2 oraz 141a ust. 2), a w pozostałym zakresie przez właściwe władze nadzorcze Francji. Stan na dzień 27/07/2020.