fbpx

Nissan Leaf już od 976 zł netto miesięcznie w leasingu Select

NISSAN LEAF10 WERSJA LIMITOWANA

OD 976 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE W LEASINGU SELECT**
z 5 letnią rozszerzoną gwarancją
i 5 letnim pakietem przeglądów

Odwiedź naszego dealera i poproś o ofertę finansowania dopasowaną do Twoich potrzeb

100% ELEKTRYCZNY

Teraz w wyposażeniu standardowym:

  • NissanConnect EV – zintegrowany system nawigacji z 8″ ekranem dotykowym, kamera cofania, obsługa Apple Car Play / Android Auto*, funkcja Live Traffic, integracja z aplikacją Nissan Connect Services
  • System kamer 360°
  • Reflektory w technologii FULL LED
  • System e-Pedal
  • Pompa ciepła
  • System otwierania bezkluczykowego i-KEY
  • Klimatyzacja automatyczna
  • Inteligentny tempomat (ICC)
  • Pakiet Design inspirowany Nissanem ARIYA
  • Dwukolorowe nadwozie

Wyprzedaż rocznika, zyskaj do 10 000 zł.

NISSAN LEAF 40kW OD 739 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE W LEASINGU SELECT**
Odwiedź nas i poproś o ofertę finansowania dopasowaną do Twoich potrzeb.

NISSAN KREDYT SELECT

Już od 993 zł brutto miesięcznie RRSO 7,30%.*

NISSAN LEASING SELECT

Już od 739 zł netto miesięcznie.*


*RRSO dla Kredytu Nissan Select wynosi 7,30% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 86 930 zł, okres 61 miesięcy, wpłata własna 18 255,30 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 3,99%, finansowane: opłata przygotowawcza: 2 746,99 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 5 228,07 zł. Miesięczna rata kredytowa 807,98 zł.  Ostatnia rata 39 987,80 zł. Całkowita kwota kredytu: 68 674,70 zł. Całkowita kwota do zapłaty:  88 466,58 zł. Stan na dzień 04.01.2021r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

**Leasing SELECT oferowany jest przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Kalkulacje podane są przy założonym limicie przebiegu:  10 000 km / rok. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego dla przedsiębiorców przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. są dostępne w salonie.

Ilustracje podano w celach poglądowych. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o brytyjskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Przedstawione opcje mogą być niedostępne lub mogą występować jedynie w określonych klasach.

Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testową pojazdów (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP).

Dane i fakty podane w niniejszej reklamie służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty zawarcia umowy.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Niektóre prezentowane na zdjęciach opcje nie stanowią wyposażenia podstawowego i są dostępne wyłącznie za dopłatą. Szczegóły oferty dostępne są w salonie.