fbpx

Dofinansowanie do samochodu elektrycznego w programie “Mój elektryk”!

Najtańszym kompaktem w programie będzie Nissan Leaf

W programie “Mój elektryk” będziemy mogli zaoszczędzić nawet do 27 tys. zł. Jaki model warto kupić? Z pewnością warto zastanowić się nad Nissanem Leaf.

Do rozdania będzie w sumie 500 milionów złotych do podziału między osoby fizyczne, przedsiębiorstwa i instytucje, które zdecydują się na zakup samochodu elektrycznego lub z napędem wodorowym.

Najbardziej skorzystają z tego programu posiadacze Karty Dużej Rodziny. Będą mogli odzyskać nawet 27 tys. zł. i nie dotyczy ich limit ceny pojazdu, ponieważ w przypadku osoby fizycznej taki limit wyniesie 225 tys. zł., a bezzwrotna dotacja 18 750 zł.

Tutaj znajdziecie więcej informacji na stronie rządowej: GOV (FAQ)

Co dodatkowo oferuje Nissan Polody?

Od października Nissan LEAF dostępny jest w nowych, atrakcyjnych ofertach promocyjnych. Przykładowo, w kredycie Nissan SELECT na okres 24 miesięcy, którego RRSO wynosi 0%, miesięczna rata za samochód w wersji VISIA wynosi jedynie 990 zł brutto.

Co więcej, Nissan Polody oferuje teraz klientom decydującym się na zakup modelu LEAF pakiet 1000 kW darmowej energii do wykorzystania w ciągu 3 lat w ładowarkach sieci Greenway – największego operatora stacji ładowania w Europie Środkowej i Wschodniej. Pakiet ten, przy średnim zużyciu energii w modelu LEAF, pozwoli na darmowe przejechanie nawet 6000 km. Pokonanie tego dystansu samochodem spalinowym kosztowałoby ok. 2500 zł.


IKONOGRAFIKA PROGRAMU