fbpx

Co nowego u naszej miejskiej gwiazdy? Nissan Micra w 2021 roku!

  • Zmieniona gama nowego modelu ułatwi klientom wybór optymalnej wersji
  • Wersja N-Sport na stałe zagości w ofercie modelu
  • Nowa wersja N-Design z pakietem personalizacji nadwozia oraz nowymi dwukolorowymi obręczami kół „Genki” gwarantuje niepowtarzalny i stylowy designNissan odmładza swój kultowy model. Odświeżona Micra to kolejny etap w rozwoju tego miejskiego samochodu, który cieszy się niesłabnącą popularnością, mimo że od chwili jego europejskiego debiutu minęło już 38 lat.

Nowa gama modelu, która trafi do salonów sprzedaży w 2021 r., została uproszczona, a jednocześnie pojawiły się w niej nowe wersje wyposażenia, co ułatwi klientowi wybór auta zgodnie z jego oczekiwaniami i potrzebami.

Poza znaną już wersją Acenta, Nissan wprowadza nowy poziom wyposażenia N-Design. Do stałej oferty trafi również chętnie wybierana przez klientów odmiana N-Sport.

Całą gamę modelu Micra wyróżnia bezkompromisowa i efektowna stylistyka oraz dbałość o szczegóły. Wybierając pakiet stylizacji nadwozia z akcentami w innym kolorze lub opcję z reflektorami przednimi w technologii LED, kupujący może nadać swojemu Nissanowi Micra elegancki styl i atletyczny wygląd.

Wersja N-Design oferuje w standardzie nowe 16-calowe dwukolorowe obręcze kół o pochodzącej z języka japońskiego nazwie „Genki”, które doskonale wpisują się w stylistykę modelu, dodając mu energii i dynamiki.